Кличко призначив підлеглим величезні надбавки «за особливо важливу роботу»

Кличко призначив підлеглим величезні надбавки «за особливо важливу роботу»
Рівень надбавок коливається від 70% до 270% посадового окладу Об этом сообщает vladbard.in.ua со ссылкой на СМИ.


Мер Києва Віталій Кличко призначив директорам департаментів та начальникам управлінь Київської міської держадміністрації надбавки до посадових окладів за виконання особливо важливої роботи, а також за інтенсивність праці. При цьому надбавки за виконання особливо важливої роботи призначені до кінця поточного року, а за інтенсивність праці — тільки за травень. Рівень надбавок коливається від 70% до 270% посадового окладу.


Про це стало відомо з розпоряджень Кличка.


Так, згідно з розпорядженням від 26 квітня 2019 року № 346, директорам департаментів та начальникам управлінь КМДА призначається надбавка до окладу за інтенсивність праці на період з 1 по 31 травня 2019 року.


Зокрема:


  • директору Департаменту надання адміністративних послуг Наталії Шамрай призначена надбавка в розмірі 200% до посадового окладу;
  • директору Департаменту соціальної політики Юрію Крикунову — 200%;
  • директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитру Науменку, начальнику Управління екології та природних ресурсів Андрію Мальованому, начальнику Управління (інспекції) самоврядного контролю Станіславу Москалевському, начальнику Управління з питань цивільного захисту Роману Ткачуку, директору Держархіву Києва Олександру Панченку — 150%;
  • першому заступнику директора Департаменту — начальнику управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою Тарасу Панчію — в розмірі 270%;
  • всім іншим главам структурних підрозділів КМДА надбавки за інтенсивність праці в травні склали в основному 100% (в діапазоні від 70% до 130%).


Також мер Києва призначив головам структурних підрозділів КМДА надбавки за виконання особливо важливої роботи до кінця 2019 року в розмірі 100% від посадового окладу. Однак директору Департаменту соціальної політики Юрію Крикунову за виконання особливо важливої роботи Кличко розпорядився призначити надбавку в 150%.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/klichko-priznachiv-pidleglim-velichezni-nadbavki-za-osoblivo-vazhlivu-robotu-593090.html”

ТОП новости

Вход