Найкращим спортсменом Львівщини у вересні став Павло Коростильов

Заслуженого майстра спорту Павла Коростильова визнали найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного вересня-2019. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Павло Коростильов


Під час чемпіонату Європи з кульової стрільби з малокаліберної зброї, який нещодавно завершився в Італії, Павло Коростильов виборов 8 медалей: 3 золотих, 4 срібних і 1 бронзову. Об этом сообщает tataram.in.ua со ссылкой на СМИ.


Павло переміг у стрільбі зі стандартного пістолета на 25-метровій дистанції у особистій першості, у командній стрільбі зі стандартного пістолета на 50 метрів і з револьвера на 25 метрів, здобув «срібло» у стрільбі з револьвера (особисто), у стрільбі зі стандартного пістолета на 25 і 50 метрів серед змішаних команд разом з Оленою Костевич (Чернігів) і Оксаною Камінською (Рівне) та у командній стрільбі зі стандартного пістолета на 25 метрів.


У швидкісній стрільбі з пістолета на дистанції 25 м у Павла Коростильова третє командне місце. Найкращими тренерами місяця відповідно стали Сергій Коростильов та Олександр Камінський.


Зазначимо, що Павло Коростильов — старший сержант Збройних Сил України, вихованець Львівської школи вищої спортивної майстерності.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/naykrashchym_sportsmenom_lvivshchyny_u_veresni_stav_pavlo_korostylov_327546.html”

ТОП новости

Вход