У Раді пропонують запровадити збір з готівкового обміну валют

У Раді пропонують запровадити збір з готівкового обміну валют Фото: gettyimages.com

У Верховній Раді пропонують запровадити збір з готівкового обміну валют, відповідний законопроєкт розробив та зареєстрував депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський, передає "Громадське". Об этом сообщает z-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як пояснює автор проєкту, після проведення валютної лібералізації в Україні деякі банки запровадили можливість для своїх клієнтів проводити обмін валют онлайн. Водночас готівковий обмін валют, на думку Дубінського, пов’язаний з фінансовими ризиками.

"Для банків в умовах значної конкуренції на ринку купівлі/продажу іноземних валют це також стане додатковим стимулом щодо створення умов клієнтам банку для здійснення валюто обмінних операцій в онлайн режимі у безготівковій формі", - йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

Розмір збору має становити 1% від валютної операції. Автор документу сподівається, що зібраних державою коштів від збору має вистачити для того, аби залучити більше дітей до спорту, а також покращити місце України у рейтингу країн світу за рівнем здоров’я населення.

Нагадаємо, що попри зміцнення курсу гривні, яке відбувається протягом останніх декількох місяців, рівень цін в Україні впав не настільки суттєво, а на деякі товари навіть зріс.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_radi_proponuyut_zaprovadyty_zbir_z_gotivkovogo_obminu_valyut_301447.html”

ТОП новости

Вход