У Шанхаї 13-річний українець вчинив самогубство через булінг з боку вчителя


У китайському Шанхаї 13-річний школяр з України Ваня Лю вистрибнув з вікна квартири на 13 поверсі через знущання вчителя

Про трагедію в інтерв’ю Фактам розповіла тітка хлопчика Ганна Артеменко. Об этом сообщает ukr-narod.in.ua со ссылкой на СМИ.

За її словами, вчитель хлопчика Чжан Сяо Цюнь є прихильником нацистської ідеології. Він відкрито називав Ваню "іншим" і вважав, що українцю в Китаї не місце.

"Проблеми тривали близько двох років. Іван розповідав, що цей вчитель міг не тільки образити його, але й побити. Міг вибити з-під нього стілець, бити палицею по руках, смикати за вуха, вдарити головою об парту, штовхати ногами Ванін рюкзак. Він регулярно застосовував насильство. Не кажучи вже про нескінченні образи. Він при всіх говорив, що Вані тут не місце, регулярно кричав: "Їдь до своєї України!" — розповіла Ганна Артеменко.

У 2018 році дівчинка з цієї школи кинулася зі шкільного вікна і теж розбилася на смерть.

"Ми намагаємося з’ясувати, що в той день сталося в школі. Але очевидно, що це пов’язано з терором з боку вчителя, який тривав кілька років. На лівій руці Ваня написав „Жертва шанхайської освіти“, а навколо намалював символи неонацизму — ті самі, які їм нав’язував вчитель", — додала тітка хлопчика.

За її словами, місцева поліція в розслідуванні не зацікавлена.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/u_shankhayi_13_richnyy_ukrayinec_vchynyv_samogubstvo_cherez_buling_z_boku_vchytelya”

ТОП новости

Вход