Ох і пожаліють тепер, що не ув’язнили його раніше… Погляньте, що сьогодні зробив Порошенко

Експрезидент України Петро Порошенко почав екстрено виводити активи з України. Об этом сообщает korpunkt.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє юрист Андрій Портнов.

«Квартальна звітність належить Порошенко Міжнародного інвестиційного банку показує різке зменшення його активів. Це той самий банк з якого фігурант виніс 340 кілограм готівкових доларів.

Це означає, що Порошенко виводить і переховує гроші і майно, поки прокурор Рябошапка фотографується зі злочинцями і дозволяє зберігати вкрадене у держави майно.

Крім активів Кузні на Рибальському Порошенко продовжує оперувати десятками відмитих мільйонів доларів, нерухомістю, акціями та офшорами.

Я бачу прямий зв’язок між діяльністю Генерального прокурора і захистом активів Порошенко. Чим раніше він піде, тим швидше в бюджет повернуться гроші пенсіонерів, вчителів і медиків

Буквально вчора повідомлялося, що кума Петра Порошенка Ірина Луценко терміново вилетіла з України з 5 величезними чорними валізами.

Є дані, що Ірина Луценко вивозила готівку.

Про це стало відомо EJ зі слів прикордонників.

Кума Петра Порошенка з величезними валізами на чартерному рейсі покинула Київ приблизно тиждень тому. Передбачається, що Ірина Луценко могла вивести готівку, які раніше були зняті в банку екс-президента України.

У партії олігарха Петра Порошенка кажуть, що нібито Ірина Луценко перебуває на лікарняному, але на Насправді ж вона знаходиться в Лондоні.

Читайте також: Тотальна чистка продовжується! Зеленський продовжує серію гучних звільнень. Ще 12 попали під роздачу


Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/103247”

ТОП новости

Вход